CHECK-IN
CHECK-OUT
POČET OSÔB
PROMO KÓD
DOSPELÍ
 

Pohodlný 2+kk apartmán v tichom prostredí Dolného Smokovca s výhľadom na tatranské štíty. Štýlovo zariadené, vedľa spálne je priestorný šatník aj s pračkou, pri kúpeľni infra sauna. Vlastné parkovanie. Doporučujem!

Martin B.

Lekár

Krásne zariadený apartmán s množstvom priestoru. Potešila nás skvelá kávička, úžasné vybavenie (práčka, vinotéka, 2 TV a hlavne SAUNA). Mimo turistického ruchu, ale všade blízko. Skvelé miesto na oddych. Odporúčame!

Andrea L.

Manažérka

Špičkový novo zariadený apartmán v novo zrekonštruovanom historickom objekte v Dolnom Smokovci. Super vybavený s primeraným citom pre jednoduchosť a účelnosť. Parkovanie je súčasťou apartmánu a vstup na parkovisko je vybavený rampou – takže súkromia je dostatok. Je situovaný iba kúsok od zastávky vlaku a hneď vedľa stojí krásny starobylý drevený kostolík reprezentujúci typickú tatranskú architektúru. Radosť sa sem vrátiť !!! Ak to bude možné, radi sem prídeme ešte raz.

Marek M.

Inžinier

Apartmán dýcha novotou. Infrasauna, práčka, vybavenie kuchyne, pohodlné spanie, krásny sprchovací kút, blízkosť vlaku, parkovanie pri dome, orientácia apartmánu na tatranské štíty… a vôbec, všetko +++ Ozaj, aj malé pozornosti potešili.

Milena B.

Cestovateľka

Krásny, čistý a výborne vybavený apartmán. Ústretové jednanie majiteľov 🙂 Hodnotenie 10 z 10.

Stanislav S.

Cestovateľ

Krásny apartmán s komplet vybavením + sauna vo vnútri amartmánu 🙂 Vrelo odporúčam každému. Hodnotenie 10 z 10.

Peter D.

Cestovateľ